Damięcki podrywa Szabatin

No i koleiną parę łączy „Taniec z gwiazdami”. Tym razem w taneczne sidła wpadł Mateusz Damięcki. Aktor od jakiegoś czasu próbuje uwieść swoją trenerkę Ewę Szabatin.


Po rozstaniu z Katarzyną aską artysta nie może poradzić sobie ze sobą. Podczas związku z Kasią Mateusz nie widział kobiety poza nią teraz siedzi w nim burz hormonów i odbija sobie tamte czasy. Jeden z przystojniejszych mężczyzn polskiego kina szuka kolejnej partnerki. Ewa z przyjemnością spędza czas ze swoim podopiecznym i bardzo miło o nim mówi. W wywiadzie wspomniała, że aktor „ma w sobie dużo nieokiełznanej energii" i chciałaby żeby przełożył ja na taniec. Część tej energii mogłaby również otrzymać tancerka, która nie przyznaje się do romansu.

Szabatin zapytana o relacje z aktorem szybko odpowiedziała "Zaprzyjaźniliśmy się. Zdarza się, że czasem wspólnie jemy obiad i podwozimy się do domu". Ewa i Mateusz spotykają się coraz częściej a ich wypady po treningach stają się przyjemniejsze. Znajomi twierdzą, że będzie to coś więcej niż tylko przyjaźń i tylko kwestią czasu będzie przyznanie się, że są razem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.