,  

Damian Ukeje wygrał The Voice of Poland

Wielkie zwycięstwo Nergala

I mamy za sobą jesienne show, trochę odpoczynku od wrażeń. Wiosną ponownie wrócimy do nich. A tym czasem ostatni muzyczny program wygrał człowiek Nergala Damian Ukeje. Muzyk może mówić o zwycięstwie, chociaż nie wiadomo, czy to mu pomoże pozostać  w kolejnej edycji programu.

W finale spotkało się czterech facetów:Damian Ukeje od Nergala, Piotr Niesłuchowski od Ani Dąbrowskiej, Mateusz Krautwurst z grupy Kayah i Antek Smykiewicz  od Piaska. Jako pierwszy odpadł mało lubiany a tylko popierany przez Kayah Krautwurst. Facet zaśpiewał z Ukeje utwór Tears in Heaven, Nergal nie pozostawił suchej nitki na konkurencji swojego człowieka.

Jest jedna rzecz dzięki której górujesz nad wszystkimi – ja wiem, że masz wielu wrogów i to jest piękne i chociaż ja tego nie kupuję, to ty jesteś prawdziwy i ja ci życzę wszystkiego dobrego – mówił Nergal.

Jako drugi odpadł Piotr Niesłuchowski. Piasek i Darski wymienili między sobą jak zwykle zresztą kilka zdań.

Krąży taka plotka, że żeby dostać się do finału, trzeba się przespać z ze swoim jurorem – wyznał Nergal.- To jest nieprawda, przynajmniej z mojej strony.

Piasek znowu błysnął cytatem z poezji rosyjskiej. Wygrał Damian UKeje ale niektórzy sądzą, że statuetka powinna trafić w ręce Moniki Urlik. Zgadzacie się?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Damian Ukeje wygrał The Voice of Poland

You must be logged in to post a comment.