Czyj to pies?

starnews.pl

Bez kagańca i przed sklepem nie przywiązany

Znana nam wszystkim świetnie eko-mama Reni Jusis, wybrała się do sklepu z ekologiczną żwynością. Przy sobie miała psa, coś trzeba było z nim zrobić. Na pewno zostawić przed sklepem, do którego nie wolno wprowadzać zwierząt. Reni zostawiła, jednak nie zabezpieczyła zwierzęcia, by w razie czego nie ugryzł kogoś namolnego, kogoś kto chciałby się zaprzyjaźnić ze zwierzem a ten nie miałby na to ochoty.

Jest też inna możliwość, piesek spotkałby kotka i chciałby za nim pobiec. Maiłby takie możliwości, bo eko-mama nie uwiązała go prawidłowo, co za tym idzie, pies mógłby wpaść pod samochód, mógłby tym samym zagrozić życiu ludzi, którzy by siedzieli w danym pojeździe, czy też byli by w pobliżu. Jest wiele domniemań co było by gdyby….

Ale Reni myśli tylko nad jednym , w czym wyprać pieluszki, by nie używać detergentów i co zrobić dziecku na śniadanie by nie jadło tego co sprzedają w sklepach . No cóż o psie też trzeba pomyśleć jak się go już ma.

Zobacz też:Tak całuje Krzysztof Ibisz.

źródło: Fakt.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

starnews.pl

Ekologia nie bardzo wychodzi na zdrowie Reni Jusis, wychudzona, a na twarzy brak jest uśmiechu. Zapadnięte oczodoły są widokiem …

starnews.pl

starnews.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.