,  

Czy zespół Piersi odniesie sukces bez Kukiza?

Fotoszok.pl
„Ta propozycja ścięła mnie z nóg, to się nie mogło udać” – mówi Adam Asanov, nowy wokalista zespołu Piersi. Czy z nim grupa nadal będzie atrakcyjna dla swoich fanów?

 

Podobno nie ma ludzi niezastąpionych ale brak pewnych osób zmienia rzeczywistość nieodwracalnie. Niektóre zespoły nigdy już nie brzmią tak wyraziście jak wcześniej, a innym zmiany składu wychodzą na dobre, choćby dotyczyło to samych liderów. „Paweł o odejściu z zespołu powiedział mi osobiście –  zmroziło mi krew w żyłach” wspomina Adam Asanov, który w zespole Piersi zastąpił Pawła Kukiza.

 

Pewnie nie wszyscy zdążyli poznać lepiej tego wokalistę – a więc będzie na to dobra okazja. W programie „Bliżej Gwiazd” opowie dlaczego zdecydował się przyjąć tę propozycję i co dla niego oznacza granie z zespołem Piersi. Muzyk zdradzi również, jak przebiegała praca nad nową płytą zespołu „Piersi i przyjaciele 2” oraz czy sukces utworu „Bałkanica” to dobra wróżba na przyszłość. Adam Asanov opowie również jakim jest tatą i co jest dla niego najważniejsze – muzyka, kariera czy rodzina?

 

Program Bliżej Gwiazd w telewizji TVR, w poniedziałek 11 listopada o godzinie 20.45.

Zapowiedź programu:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.