,  

Czy to on jest winien całemu zamieszaniu w związku Górniak i Krupy?!

 Kto się nie zastanawia nad tajemniczym mężczyzną, który miał zawrócić Edycie w głowie?


Pisano już, że Edyta spotyka się z instruktor jazdy konnej lub biznesmen z Wrocławia. Edyta ma takiego znajomego i jest nim Bartosz Bognar , właściciel agencji reklamowej właśnie z Wrocławia.

Fakt zebrał informacje i dowiedział się, że Górniak i Bognar spotykają się od stycznie tego roku. Jednak to tabloidowi było mało i przeprowadził wywiad z Bartkiem.

Jestem tylko i wyłącznie znajomym Edyty. Poznaliśmy się w styczniu, mamy wielu wspólnych znajomych, a nasi synowie chodzą do tego samego przedszkola – powiedział. – Dzieci mają też podobnie na imię, ale mój Alanek pisze się przez jedno „l”, a Edyty przez dwa – dodaje.

Agencja , która prowadzi Edytę, właśnie Bognar polecił Edycie , poza tym świetnie się dogadują.

My mamy tylko dzieci w jednym przedszkolu, a jeśli ktoś buduje do tego jakąś historię, to kłamstwo – mówi.

Informator Faktu, doniósł, że Bartek rozstał się z narzeczoną, po tym jak poznał Edytę.

To nieprawda, rozstałem się z narzeczoną zanim poznałem Edytę. Myślę, że się polubiliśmy, bo nasze sytuacje były podobne, byliśmy w podobnym momencie życia. Mieliśmy więc wspólne tematy, ale teraz każde z nas żyje swoim życiem – opowiada. – Nie złapiecie nas na niczym, bo niczego nie ma – dodał. Ale pomaga Górniak jak tylko może.

Bardzo dobrze jej życzę. Jeśli czas pozwoli i będziemy utrzymywać znajomość dłużej, to może kiedyś zostaniemy nawet przyjaciółmi – kończy.

Foto 1

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.