, ,  

Czy to będzie koniec związku Marcinkiewicza i Isabel?

ImageIsabel na swoim blogu jest bardzo wylewna. Z jej słów można wiele się dowiedzieć o niej samej i jej ukochanym.


Isabel marzy, narzeka a teraz pisze coś co wszystkich zastanowiło. Czyżby po jej słowach można by było wnioskować, że ukochany chce ją opuścić?

Człowiek jest trochę jak ptak, chce czasem odlecieć sam jak najdalej, ale potem wraca do swojego stada– pisze kochanka byłego premiera.

W tej kwestii wypowiedział się znany seksuolog Lew Starowicz- Kobieta czuje, że po miesiącach szaleństw byłego premiera przyszedł czas na otrzeźwienie i powrót do rodziny .

Co raz więcej jest niejasności co do sielanki w związku Marcinkiewicz i Isabel. Wcześniej pisaliśmy czego ona nie lubi. Napisała między innymi, że nie lubi wąsatych facetów, którzy mają długie włosy , mięsa i piwa. Niestety Marcinkiewicz  kiedyś nosił sumiaste wąsy, zanim wyłysiał miał też włosy a i od mięsa nie stroni. A i od piwa nie uciekał.

Isabel pisze o tym, że były premier chce wrócić do swojej rodziny – mówi seksuolog. – Miał chwilę wolności, a teraz wraca do stada, do gniazda rodzinnego. Większość romansów mężczyzn w tym wieku kończy się powrotem na łono rodziny – dodaje z przekonaniem Starowicz.

Czy tak będzie? Niedługo się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.