Czy Paweł Staliński zostanie aktorem?

Kapif

Jego matka pewnie by chciała, ale czy TVN da mu taką szansę?

Zazwyczaj TVN wielkim zwycięzcom Tańca z gwiazdami chociaż nie zawsze daje jeszcze jedną szansę zaistnienia w show-biznesie. Stacja dba o swoje gwiazdki ale nie koniecznie zadba o Pawła Stalińskiego, który chociaż nie wygrał show,  stał się bardzo szybko znany i popularny.

Dotychczasowi zwycięzcy „Tańca z gwiazdami” są najlepszym dowodem na to, że program, oprócz popularności, bardzo rzadko daje przepustkę do wielkiej kariery – mówi Faktowi osoba z produkcji show.

Staliński podobno dostawał propozycje aktorskie już wcześniej, ale odmawiał.

Paweł już niejednokrotnie dostawał oferty ról w różnych serialach. Dotychczas zawsze z nich rezygnował, bo ważniejsza była dla niego szkoła – mówi Faktowi bliski przyjaciel modela.

Czy teraz model dostanie propozycję zagrania w serialu? Dorota Stalińska pewnie będzie o taką możliwość walczyła dla syna jako jego menadżerka.

– Jest jeszcze za wcześnie, by dywagować, czy nasza stacja zechce dalej promować Pawła. Owszem, jest on bardzo przystojny  i udowodnił, że dobrze tańczy, ale na role w produkowanych przez nas serialach i filmach bardziej mogą liczyć zawodowi aktorzy niż celebryci – mówi  pracownik TVN.

Paweł na otarcie łez za przegraną dostał od stacji w prezencie malucha.

Zobacz też: Ukochany zabiera Herbuś na koniec świata

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.