Czy Paula ma chłopaka?- wywiad!

mat.prasowe

Wszyscy pytają się, czy Paula ma chłopaka?

Specjalnie dla naszego portalu Paula udzieliła wyjątkowego wywiadu, w którym odpowiada na to pytanie.

GADULEK : Wszyscy zastanawiają się kto jest miłością Pauli ? czy uchylisz nam rąbka tajemnicy?

PAULA : Moją największą miłością jest muzyka, a zaraz po niej sport. Te dwie pasje nigdy mnie nie zawiodły. Jeśli chodzi o mężczyznę, a zapewne o to pytasz to najcudowniejszym  facetem na świecie był dla mnie mój ŚP. Dziadek Rysiu, którego byłam oczkiem w głowie i dzięki któremu robię to, co robię. Mam nadzieję, że jest ze mnie dumny.

GADULEK : Paula, ale chodziło nam o to czy masz chłopaka?

PAULA : Widzę, że zrobił się z tego gorący temat, ostatnio każdy dziennikarz się o to dopytuje… jak wiesz bardzo cenię sobie swoją prywatność…

GADULEK : To może podejdziemy Cię z innej strony…śledzimy Twojego bloga na bieżąco i ostatnio bardzo często pojawia się w nim postać chłopaka z teledysku Boys, Boys, Boys. Czy powiesz nam kim jest ten tajemniczy mężczyzna?

PAULA : To Hubert Rdzanek, najlepszy tatuażysta w Polsce, współwłaściciel studia tatuażu Lucky Seven na ulicy Chmielnej 13 w Warszawie.

GADULEK : Tylko tyle? przecież chemia, która bije z Waszych spojrzeń na zdjęciach ukazanych w mediach jest widoczna na pierwszy rzut oka.

PAULA : To miło że tak uważasz:)

GADULEK : Widzę, że nie wyciągnę tego z Ciebie. Powiedz w takim razie, jakie cechy powinien posiadać Twój mężczyzna?

PAULA : Jak każda kobieta chciałabym czuć się kochana, podziwiana w oczach swojego mężczyzny. Choć czasy się zmieniły i kobiety są dziś tak samo niezależne jak mężczyźni i często to one wykonują pierwszy krok, uważam , że to facet pierwszy powinien zaprosić kobietę na kolację  lub na spacer. Często mały gest może znaczyć więcej niż piękne słowa. Bo to czyny są zwierciadłem naszej duszy. Uwielbiam robić niespodzianki ludziom na których mi zależy, fajnie jeśli mężczyzna chce dowiedzieć się co lubi kobieta i także sprawia jej małe suprisy. Choć mój wizerunek sceniczny jest wyzywający w środku jestem nieśmiałą dziewczynką, która jak kocha to na zabój ..uwielbia się przytulać itd. itp. Nie toleruję zdrad, nie domówień.

GADULEK: Czy kręcą Cię faceci z showbiznesu ?

PAULA : No co Ty. Nie cierpię ich. Staram się unikać branżowych imprez, chodzę tylko na takie, na których muszę się zjawić. I nie mam nawet jednego kolegi aktora, wokalisty czy modela. W mężczyznach pociąga mnie pasja, normalność, wrażliwość. Niestety nie ma takich wielu. Nigdy nie będę miała faceta z showbiznesu.

GADULEK : Czy w Twoim klipie zobaczymy jakieś gorące sceny z udziałem Pana tatuażysty?

PAULA : Hmm zależy co dla Ciebie znaczy gorące:)  Mogę tylko zdradzić, że jest scena w której z inną kobietą walczymy o tego samego mężczyznę ( Huberta, przypis redakcja ), która z nas wygra przekonacie się sami już niebawem podczas premiery teledysku.

GADULEK : Czy w życiu też lubisz walczyć o mężczyzn?

PAULA : Jak widać po moich tatuażach lubię walkę, dążę do tego by spełniać swoje marzenia. Kobieta może pokazać , że na kimś jej zależy, że ktoś jej się podoba, ale mężczyzna powienien także zabiegać o względy kobiety. Zresztą mój ŚP. Dziadek powiedział, że jeśli ktoś kocha, widać to w spojrzeniu , w oczach, nic nie trzeba mówić, tylko poddać się tej namiętności.

GADULEK : I tym sposobem wróciliśmy do namiętnych spojrzeń z aktorem z Twojego teledysku. Czy to miłość ?

PAULA : Jak powiedziałam cenię swoje życie prywatne i nic ze mnie nie wyciągniecie.

mat.prasowe

mat.prasowe

mat.prasowe

mat.prasowe

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Czy Paula ma chłopaka?- wywiad!

You must be logged in to post a comment.