, ,  

Czy kłótnia między Pirógiem i Muchą zażegnana?

 Agustin Egurrola też wyjaśnia co było przyczyną, że Nina Tyrka wyprowadziła się od niego.


You Can Dance nadal bije rekordy popularności, mimo, że jest to juz piata edycja t ego show. Nie ukrywajmy, że Anna Mucha też wiele przyniosła sukcesowi tego programu.

Ale Jolanta Pieńkowska zanim porozmawiała o show, zapytała Egurroli o plotki jakie się pojawiły w Super Expressie o odejściu od niego Niny Tyrki. Miał być huczny  ślub a … i

Cóż mam powiedzieć – zaczyna Agustin z uśmiechem na twarzy. Powiem tak, chociaz ręce mi opadają. W piatek kończy sie remont w domu a od dwóch tygodni nie ma wody w nim. To poważny problem. W piątek Nina już wraca , nie było wody a chodziło głównie o dziecko, które by mogło normalnie się kąpać to dlatego przeprowadziła się do innego mieszkania, w którym byłem codziennie razem z nimi (…)

Inne problemy napewno są bo Egurrola zadużo prtacuje i dobrze sobie z tego zdaje sprawę.

W mediach huczy od plotek, że dzięki wysokiemu poziomowi uczestników , którzy biorą udział w YCD to może być najlepsza edycja show.

Jolatna Pieńkowska oczywiście dopowiedziała , że jury też jest fenomenalne. W tym momencie Michał Piróg klasnął w dłonie, czekaj bo mucha leciała. (śmiech)

I co z tą Anną Muchą? Egurrola wymijająco powiedział, tylko, że trzeba obejrzeć kolejny odcinek, w którym Mucha się świetnie bawi.

Anna Mucha i Michał Piróg mają podobne wybuchowe charaktery ,  między takimi ludźmi musi się dziać , nie ma silnych.

Piróg bardzo lubi Muchę , jednak jak sam powiedział podczas programu może dojść do morderstwa!

Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.