Czy Jacyków i jego partner też chcą adoptować?

Kapif

Brali na ręce lalkę i ćwiczyli przytulania

Tomasz Jacyków mieszak w centrum Warszawy ze swoją matką i partnerem od wielu. Trójka jest bardzo zgrana i w zasadzie nie dochodzi tam do nieporozumień.

Gdzie tkwi tajemnica ich rodzinnego spokoju?

– Ogólnie nie ma u nas konkretnego podziału obowiązków. Sałaty na kolacje przygotowuje Tomek, kilka razy w tygodniu ciepłe obiady robi mama, a ja okazjonalnie gotuję, jak mam jakiś pomysł. Sprzątania unikam jak mogę. Mama i Tomek się nim dzielą, tak samo jak dbaniem o kota, który mnie wcale nie interesuje – powiedział Faktowi Jacyków.

Czyżby ten anielski spokój miało by zakłócić niemowlę?

– W programie robiliśmy sobie zdjęcia z lalką dziecka dla żartu. Ja mam stosunek do dzieci jak najlepszy i jestem za prokreacją, ale osobiście stronię od nich, jak mogę. Mnie po prostu dzieci denerwują. Dlatego wybieram knajpy, które nie są przyjazne dzieciom i odwiedzam tych znajomych, którzy ich nie mają – zapewnia Tomek.

Jak dowiedział się Fakt, Jacyków ma dorosłego syna ze związku z kobietą. Chłopak nie mieszka w Polsce. Też jest gejem? A tak na marginesie czy stylista płaci na syna, czy stara się z nim utrzymywać kontakty? Dziś jest dorosły, może go już nie denerwuje tak  wtedy kiedy był dzieckiem.

Zobacz też: Socha wrobiła Muchę

źródło: Fakt.pl

Kapif

Jacyków

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Czy Jacyków i jego partner też chcą adoptować?

You must be logged in to post a comment.