, , ,  

Czy Doda pojedzie podbijać Amerykę? (video)

 Doda kiedyś jeszcze odgrażała się, że zrobi karierę w Stanach. Nawet wmawiała nam , że z Kanye'm Weste'm ma nagrać płytę.


Wiosną była w Stanach, wróciła do Polski a płyty nowej jak nie było tak nie ma. O tę sprawę zapytała Plejada Dodę, korzystając z okazji, że piosenkarka była ze swoim facetem na pokazie mody Paprocki&Brzozowski.

Oczywiście jej zniknięcie z mediów spowodowało, że była najbardziej obleganą gwiazdą tego wieczoru przez paparazzi. Musiała sie cieszyć nieprawdaż?

Ale wróćmy do wywiadu jakiego udzieliła Dodzia. Oczywiście, że nie wyklucza możliwości wyjazdu do ELEJ (czytaj Los Angeles) , gdzie pójdzie do szkoły , może zabierze ze sobą Nergala, który będzie ją szkolił a angielskim.

Nie będziemy więc uprzedzać, posłuchajcie sami, jaki plany ma Doda na przyszłość.

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/123474,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/123474,player_loader.swf" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object> {/htmlfix}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.