,  

„Cwel! Jak prawdziwy facet kiedyś mu spuszczę wpierdol „…- Michał Wiśniewski o …

Kto podpadł Michałowi?

Robert Leszczyński w jednym ze swoich wywiadów postawił Michała Wiśniewskiego na równi z Dodą. Wiśniewski nigdy nie potrafił przełknąć słów krytyki o sobie .

Mamy artystów, którzy śpiewają. Taką artystką jest Kayah na przykład. Gdybym cię zapytał, byłabyś w stanie wymienić 10 albo 20 tytułów piosenek Kayi, albo Justyny Steczkowskiej. W przypadku Dody nie wymienisz trzech, albo w przypadku Michała Wiśniewskiego, też nie wymienisz więcej niż trzech tytułów – powiedział Leszczyński w rozmowie z WP.tv. To są gwiazdy telewizyjne i gwiazdy prasowe, natomiast nie gwiazdy muzyczne. Okazało się, że królowa jest naga. Ona nie uprawia muzyki tak naprawdę, tylko uprawia działalność PR-owską. Doda jest skandalistką.

Takie porównanie nie spodobało się Michałowi, który na swoim profilu Facebook, napisał, że wpierdoli  Robertowi, nazwał go też Cfelem.

Desperat, który jest znany z tego, że jest znany. Zaśpiewał (Hmm, to za dużo powiedziane), że „Gazeta Wyborcza” to QWA. Nic więcej nie potrafi. Jak po kimś nie pojedzie na maxa to o nim nie napiszą i co najważniejsze nigdzie do tv nie zaproszą. Cwel! Jak prawdziwy facet kiedyś mu spuszczę wpierdol … i żeby była jasność, to nie jest groźba. Należy mu się od dawna.

Co tak zdenerwowało Wiśniewskiego?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.