,  

Córka Foremniak będzie aktorką

kapif

Matka  nie miał nic do powiedzenia, chociaż nie była przychylna jej postanowieniu.

Małgorzata Foremniak nie chciała by któraś z córek  poszła w jej ślady. Zawód aktora nie jest łatwym kawałkiem chleba. Mimo tego jej najstarsza córka, Aleksandra postanowiła robić to co jej matka, została aktorką. Teraz Foremniak  pomaga a karierze córce.

Nie chcę, by córka trafiła do show-biznesu. Chcę ją przed tym uchronić. Nie chcę, by ją spotkało to, co mnie – jeszcze rok temu mówiła Faktowi Foremniak.- – To całe zainteresowanie mediów nie jest dobre dla niej. Bo bycie popularnym jest tylko częścią i to nie najważniejszą również mojego życia. Powinna się koncentrować na tym, co rzeczywiście istotne.

Czas jednak mijał, Ola dorosła i postanowiła jednak zrobić zupełnie coś odwrotnego niż by chciała jej matka.

Pierwsze zwycięstwo Aleksandra odniosła jesienią. Wystąpiła u boku mamy w jednym z odcinków polsatowskiego serialu „Hotel 52”. By w debiucie nie musiała się zbytnio stresować, przygotowano dla niej rolę córki postaci granej przez Foremniak.- pisze tabloid.

Jędruszczak na tyle spodobało się granie, że już była na kilku castingach, tylko patrzeć jak dostanie do większej produkcji. Protekcja mamusi pewnie się przyda.

Zobacz też: Kasia Dowbor chce schudnąć. Ile obiecuje zrzucić ?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Córka Foremniak będzie aktorką

You must be logged in to post a comment.