,  

Colin zakazał komukolwiek pytać o Alicję!

Alicji wypowiadać się w sprawie!

Colin Farrell zakazał dziennikarzom zadawania pytań w sprawie Alicji Bachledy-Curuś. To samo dotyczy samej Ali, nie wolno wypowiadać się w jego imieniu ani mówić o ich związku.

Od kilku tygodni wiadomo już , że ten związek się zakończył. Chociaż cała Polska cieszyła się, że Ala usidliła tak znanego gwiazdora, nikt chyba do końca nie wierzył, że znany ze swojego bujnego życia Farrell nagle zasiądzie w gronie rodzinnym i odrzuci wszelkie uciechy tego życia, no może poza rodziną Alicji.

Od ponad dwóch miesięcy para się nie widziała, mało tego Colin nie widział syna i nie jakoś się nie zapowiada by miał go odwiedzić, a podobno taki z niego dobry i opiekuńczy ojciec. Alicja na ostatniej wizycie w Polsce uprzedziła dziennikarzy, by nie zadawali pytań w sprawie jej związku i Colina, w innym wypadku miała przerwać wywiad.

Alicja zastrzegła sobie, że nie może paść żadne pytanie dotyczące jej życia prywatnego i związku z Colinem Farrellem. Zagroziła, że jeśli tak się stanie, po prostu przerwie rozmowę – mówi Faktowi osoba, która pracowała przy organizacji pobytu Alicji w Polsce.

Podczas wywiadu nie była sobą.

– Sprawiała wrażenie nieobecnej – dodaje rozmówca.

Ona ciągle ma nadzieję, że on do niej wróci.

Zobacz też: Joanna Brodzik zarobi milion!

Michał Stawowiak / newspix.pl

Kapif

źródło: Fakt.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.