Colin uczy się ź, ś, ć czyli j.polskigo!

 Już niedługo usłyszycie Colina Farrella jak udziela wywiadów naszym mediom w naszym języku. A mały Henry Tadeusz będzie mógł do taty powiedzieć Kocham Cię.


Ale najpierw przetestuje Colina rodzina Alicji. To oni mają jako pierwsi usłyszeć czego się nauczył Colina podczas lekcji naszego języka.

Colin chce zaimponować rodzinie Alicji oraz polskim fanom – nieoficjalnie potwierdza osoba znająca szczegóły przyjazdu aktorskiej pary do Polski.

Już za tydzień rusza Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Plus Camera a gośćmi mają być Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell.

Podczas festiwalu odbędzie się premiera filmu Ondine, ten sam na którym się ta para poznała i zakochała. Colin podobno już przeżywa swój przyjazd, bo będzie usiał się zmierzyć z polskimi fanami i przemówić do nich w naszym języku. Irlandczyk chce też zbudować dobre relacje z rodziną Ali.

Informator Faktu zdradza, że Farrell chce im pokazać, iż bardzo zależy mu na niej, na nich i na tym, by poznawać kulturę i język matki swojego dziecka Henry'ego Tadeusza (7 m.). Bo to przecież świadczy o poważnych planach wobec partnerki.

Zbyt wiele to Colin się nie nauczy, wszak nasz język należy do jednych z najtrudniejszych w nauce. Nie spodziewajcie się też cudów.

– Colin zdaje sobie sprawę, że w krótkim czasie nie zdąży się dużo nauczyć, mimo to postanowił spróbować. Chce zatrudnić profesjonalnego trenera języka polskiego, który wpoi mu najważniejsze polskie zwroty i słowa
– mówi  rozmówca tabloidu.

Czyli Dzień Dobry, Kocham Polskę i bądźcie pozdrowieni:)

Zobacz też: Zielińska: Popularność mnie krępuje

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.