Cofnij czas, program TVN – sprostowanie

Ponieważ dostajemy od Was bardzo dużo maili ze zdjęciami i opisami waszych osobowości, pragniemy sprostować pewne informacje. Gadulek.pl nie przyjmuje zgłoszeń osób, które chcą się dostać do programu TVN. Wszelkie dane na temat zgłoszeń podaliśmy w artykule „Cofnij zegar” – medyczne show w TVN, kontakt i to tu właśnie należy pisać. Dane osobowe jakie zostały nam wysłane, nie będą w żaden sposób wykorzystane i zostaną tylko do wiadomości redakcji Gadulek.pl.

Ola redaktorka portalu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Cofnij czas, program TVN – sprostowanie

  • el

    Według amerykańskich naukowców, zastrzyki z botoksu są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia. Jak się dowiedzą, Botox jest nie tylko zabija zmarszczki, to odszkodowanie mózgu.

    Kobiety, które uciekają się do tego popularnego zabieg kosmetyczny, co gorsza zaczynają postrzegać słowo, już formułować swoje myśli i na ogół rozumieją problemy (np. dowcipy).

    Naukowcy uważają, że nie jest w procesach chemicznych, a po wstrzyknięciu preparatu Botox jest często łamane naśladują ludzkie reakcje. Analogicznie, jeżeli osoba odcięty palec u nogi, może chodzić, ale o wiele gorzej

  • Renata

    el, czy Ty w ogóle wiesz co napisałeś/aś przecież to istny bełkot!!!!!

You must be logged in to post a comment.