,  

Co zgubiło Kasię Niezgodę?

ImageOna kochała on ją wykorzystał? Katarzyna Niezgoda straciła posadę, bo powzoliła Kammelowi zarobić miliony.


Jeszcze niedawno Katarzyna Niezgoda piastowała wysokie stanowisko w banku. Wykorzystała wpływy, by wesprzeć ukochanego prezentera Tomasza Kammela . Zaślepiona miłość doprowadziła do jej upadku.

Pięć lat temu Kasia była jeszcze mężatką gdy na jej drodze pojawił się Tomasz Kammel. Jej małżeństwo chyliło się właśnie ku upadkowi i potrzebowała wsparcia męskiego ramienia. Tym ramieniem został Kammel. Niezgoda szybko ulokowała w niego swoje uczucia.

Dla jednego z kolorowych miesięczników powiedziała : Jeden z najpiękniejszych momentów, który zawsze wspominam ze wzruszeniem, to nasze pierwsze wspólne mikołajki. Pod poduszką znalazłam klucze do jego mieszkania.

Jak opisuje karierę Niezgody Fakt ?

Katarzyna Niezgoda jeszcze do niedawna była bardzo wpływową kobietą. Od lat pracowała na wysokich stanowiskach. Przez współpracowników była ceniona i szanowana, a przez szefów sowicie wynagradzana.

W 2007 roku Parkiet przygotował ranking najlepiej zarabiających bankowców, wtedy Niezgoda była na 41 miejscu, to były na prawdę wysokie zarobki . Jej roczne dochody sięgały wtedy 2,5 mln złotych! W ubiegłym roku zarobiła z kolei ponad 1,3 mln.

Kiedy rodziło się między nimi uczucie, Tomasz Kammel był współudziałowcem firmy Sparrow, organizującej szkolenia. Katarzyna Niezgoda pełniła wtedy funkcję wiceprezesa wielkiego banku i odpowiadała m.in. właśnie za szkolenie pracowników. „Puls Biznesu” odkrył, że mając do wyboru setki innych firm, zdecydowała się na współpracę ze Sparrow i płaciła firmie grube miliony za usługi.
– czytamy w Fakcie.

Sama nie potrzebowała pieniędzy, miała ich dość, więc po co to wszystko? atwo się domyślić, po co pchała się w nieuczciwe interesy i dla kogo.

 Pytanie od nas, czy warto było tak się poświęcać , spadając z wysokiego stołka z takim hukiem?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.