Co z książką Joli Rutowicz?

Póki oddaje się niebiańskim podróżom zapomnijcie!

Jolanta Rutowicz obiecała swoim fanom wydać książkę, w której miała opisać swoją drogę do show0-biznesu ale także ciekawostki o jej byłych facetach. Początkowo nie było chętnego do wydania biografii, plotkowano, że Rutowicz pracuje w Wielkiej Brytanii w solarium by uzbierać  pieniądze na wydanie dzieła. Później znalazł się sponsor.

Jednak Joli nie spieszy się do wydania książki, w głowie ma podróże. Rutowicz podróżuje z narzeczonym, z tym z którym ostatnio się afiszowała.

Moja podopieczna zaręczyła się ze swoim chłopakiem, dziś już narzeczonym. Obecnie podróżują. Mogę tylko powiedzieć, że są w krainie szczęścia. Niebywale zakochani... – wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” menedżerka Joli, Julia Deja. – Na pewno jak powróci z podróży, skupimy się na wydaniu książki, która będzie pikantna – zdradza
 Okazuje się, że Jola nie tylko znalazła narzeczonego ale także wydoroślała, pozbyła się swoich pluszowych koni.

Bardzo dawno oddała swoją kolekcję maskotek do jednego z domów dziecka. Z tych fascynacji już dawno wyrosła – podkreśla menedżerka.
Czekamy więc kiedy zakończy się jej podróż życia.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Co z książką Joli Rutowicz?

  • Sudhanshu

    TAK, Polcy maja wiecej.. i doajtsa wlasnie jeszcze wiecej… 10 tys zl do splacenia na statystyczna glowe Polaka.Tzn. rodzina 4 osobowa ma do splacanie 40 tys. a jezeli doliczymy dziadkow to 80 tys zloty.Powtarzasz Pan oklepane bzdury. Jak Pan jako przedsiębiorca weźmie kredyt na inwestycje, to mają go do spłacenia Pana pracownicy, czy może zakłada Pan zwrot z tych inwestycji? Otf3ż Polska nie wzięła kredytf3w a`la Gierek, na zapchanie brzuchf3w Polakom, tylko na inwestycje właśnie.

You must be logged in to post a comment.