Co z chorobą Paulli i wojną z Paulą?(video)

Nie ma ciężkiej choroby a Pauli Marciniak nie zna.

O Paulli Ignasiak w mediach sporo ostatnio się mówi. Stwierdzono też, że wokalistka zniknęła z mediów bo zachorowała i musiała się długo leczyć. W chorobę Ignasiak wątpiliśmy i mieliśmy rację. Prócz niestrawności nic jej nie było.

Nie byłam i nie jestem na nic chora – wyjaśniła Paulla w „Między kuchnią a salonem”. – Owszem miałam pewne kłopoty związane z nieregularnym odżywianiem – przyznaje. Na szczęście w porę trafiłam pod opiekę dietetyka – przyznała podczas programu. – Przeszłam na bardzo restrykcyjną dietę: bez mięsa, nabiału i chleba. Jadłam jedynie soczewice, kaszę, tofu i warzywa. A dzień zaczynałam od kaszki.

Kilka dni temu pojawiła się też informacja, że między Ignasiak i Marciniak rozpoczęła się wojna o pseudonim sceniczny. Paula Marciniak podobno straciła pieniądze i kontrakty przez Ignasiak, jak ta się do tego odnosi?

Jak się do tego odnoszę? Myślę, że to nie jest żadna wojna – powiedziała Ignasiak. – Nie znam tej dziewczyny, nigdy się nie widziałyśmy ani nie miałyśmy przyjemności podać sobie ręki. Ona podpisuje się przez jedno „l”, natomiast ja przez „ll” i myślę, że to wystarcza aby nas nie mylić – stwierdziła piosenkarka.

Czy taka wojna ma w ogóle sens? Czy chodzi tylko o szum  medialny?

Obejrzyjcie cały wywiad z Paullą

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -2 (from 2 votes)
Co z chorobą Paulli i wojną z Paulą?(video), 1.0 out of 10 based on 1 rating

1 osoba skomentowała artykuł: Co z chorobą Paulli i wojną z Paulą?(video)

  • Stanisław

    KOCHAM CIĘ PAULO …… , ZA TO ŻE … ŻE BYŁAŚ , JESTEŚ
    ORAZ ZA TO , ŻE BĘDZIESZ . BO NARODZISZ SIĘ NA NOWO – NIE ZMARNUJ SWEJ DRUGIEJ SZANSY SŁONECZKO TY MOJE mimo , że nie zmarnowałaś za PIERWSZYM RAZEM . Bo życie jest wieczne a chodzi w nim o to , by być zawsze tą cząstką miłości …miłością jak ty .
    Zapraszam cię do Ustki latem … może nad morze już w 2012 ???
    Staszek

You must be logged in to post a comment.