Co się stało z brzuchomówcą samobójcą?

ImageWcześniej zamknęli go w psychiatryku, gdzie przebywał na obserwacji a później po wyjściu  udzielił wywiadu w programie Happy Hour.


Niedoszły samobójca zrobił to dla żartu, tzn nagrał film, wrzucił do sieci i udawał, że jest załamany i popełni samobójstwo. Okazuje się, że to był żart z jego strony.

Nie chodziło mi ani o autopromocję, ani o akt desperacji – przekonuje Glanc. Chodziło mi o zwrócenie uwagi na taką, wiesz, na stosunek do ludzi, którzy są słabi i mogą być słabi i są w stanie depresji. Niepokoi mnie to i interesuje mnie tylko to, w jaki sposób traktujemy ludzi. Była to prowokacja, ale nie lubię tego słowa. Wolę nazywać to artystyczną formą wyrazu.
eby się długo nie rozwodzić, wykorzystałem pewne techniki z zakresu wywierania wpływu. Zahaczenie o temat TVN było wykorzystaniem czynników prawdopodobnych, kiedy się ludziom podaje pewne prawdopodobne informacje, to trzecia i czwarta stają się prawdziwe –
wyjaśnia niedoszły samobójca.
To, co ja zrobiłem, to była tylko symulacja pewnego wydarzenia, które jest wielce prawdopodobne. Takie wydarzenia są na zachodzie, że ludzie ośmieszeni telewizyjnie, gwiazdy jak i normalni ludzie, którzy brali udział w reality show, czasami stają na pograniczu przepaści.

Jak dla nas to facet ma nieźle w głowie poprzestawiane. No ale popularność zdobył, tylko ciekawi jesteśmy czy ktoś mu zaproponuje pracę. Bo takiego furiata to na wszystko stać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.