Co robią Lejdis?

Ostatnio dużo się pisze o Annie Dereszowskiej, która w Lejdis zagrała Korbę. Aktorka jest w ciąży, w maju na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Anna bardzo się cieszy, ale kolorowe gazety nie dają jej spokoju. Aktorka związała się ze starszym o 12 lat Piotrem Grabowskim, który jest ojcem jej dziecka. Problem polega na tym, że Grabowski formalnie nadal jest żonaty, również z aktorką, Martą Konarską.


To z nią Piotr ma dwójkę dzieci. Dereszowska (i słusznie) nie chce komentować swojego związku z Piotrem. Sytuacja dla nikogo z tej trójki nie jest łatwa, ale decyzja o rozwodzie Piotra i Marty na pewno nie należy do Anny!
Edyta Olszówka, która również zagrała w Lejdis, także nie miała ostatnio szczęścia. piesząc się w niedzielę do telewizji na nagranie programu zarysowała mocno auto stojące przed nią. Na szczęście rozwiązała tę sprawę polubownie, od razu płacąc właścicielowi samochodu za szkodę. Porysowany zderzak starego poloneza nie wpłynął jakoś szczególnie na wygląd tego samochodu (o ile polonezy mogą jakoś "wyglądać"). Nam szkoda ślicznego mini Morrisa Edyty.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.