Co jest z tą Foremniak i Maserakiem?

 Maserak weź się w garść i dorośnij !


Całkowity zawrót głowy z tą Foremniak i Maserakiem. Rafał już drugi raz latał za rękę z panienką po ulicach ukradkiem przed Małgosią Foremniak. Ale za każdym razem konkurentką Gosi była Sylwia Gruchała.
Okazuje się , że Foremniak już drugi raz pozwoliła wrócić Rafałowi do siebie. Maserak po zawodzie, jaki spotkał go ze strony Sylwii Gruchały (florecistka chciała być wierna swojemu partnerowi mieszkającemu we Włoszech), postanowił prosić o wybaczenie swoją byłą partnerkę, Małgosię Foremniak.

Spotkaliśmy ich wieczorem kilka dni temu w okolicy apartamentowca, do którego Małgosia wyprowadziła się jeszcze przed rozwodem z Waldemarem Dzikim
– mówi Foremniak dla ycia na gorąco.
Najpierw aktorka z dziećmi spacerowała z nowym pieskiem. Gdy na horyzoncie pojawił się Rafał, Małgorzata odesłała pociechy do domu i dalej na spacer ruszyli już tylko we dwoje.

Opatrzność czuwała nad nimi – do domu wrócili z czworonożnym pupilem, bo niewątpliwie podczas romantycznej przechadzki zapomnieli o całym świecie i o piesku oczywiście też. Pocałunkom i pieszczotom nie było końca" – czytamy w yciu …

 

A my jesteśmy przekonani, że tancerz i tak długo nie zagrzeje miejsca u boku 41 letniej Gosi. Na razie jest mu po prostu wygodnie, skarpetki wyprane, kolacyjka podana.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.