Co dalej z wąsami Małysza?

Kapif

Co się stanie z wąsami Adama Małysza? Czy przed oficjalnym zakończeniem kariery skoczek zaskoczy fanów radykalną zmianą wizerunku? Bukmacherzy z polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) nie mają wątpliwości, że nasz mistrz nie zgoli charakterystycznego zarostu co najmniej do pożegnalnego benefisu, który odbędzie się 26 marca w Zakopanem.

Słynne wąsy, znak rozpoznawczy Orła z Wisły, od lat są przedmiotem dyskusji w mediach. Niektórzy sądzą, że to one przynosiły skoczkowi szczęście we wszystkich konkursach, w których stawał na podium. Czy po zakończeniu kariery Adam Małysz zgoli wąsy? Bukmacherzy polskiej firmy STS prognozują, że nasz mistrz nie pozbędzie się swojego talizmanu co najmniej do sobotniego pożegnalnego benefisu w Zakopanem.

Mamy świadomość, że wąsy skoczka są jego znakiem rozpoznawczym, dlatego też prognozujemy, że co najmniej do ostatniego skoku w swojej karierze Adam Małysz się ich nie pozbędzie – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport – Przyjmując zakłady na to nietypowe wydarzenie, chcemy oddać swoisty hołd dokonaniom naszego mistrza – kończy Juroszek.

Bukmacherzy Start-Typ Sport przewidują, że do konkursu skoków do celu, wizerunek Adama Małysza nie ulegnie zmianie. Dlatego każdy, kto postawi 100 zł na to, że mistrz do najbliższej soboty zgoli wąsy, może liczyć na wygraną 342.93 zł. Kto zaryzykuje taką samą kwotę na to, że jego zarost pozostanie bez szwanku, ma szansę na wygranie 101.12 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.