,  

CIN&CIN i paprocki&brzozowski – duet w dobrym stylu

Fotoszok.pl
Słońce i cień, ogień i dym, światło i ciemność to główne motywy najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji Glare duetu paprocki&brzozowski. Niezwykły, pełen kontrastów pokaz wybitnych polskich projektantów odbył się 16 maja 2014 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, a wydarzeniu patronował znany mecenas mody – marka CIN&CIN.

Pokazy kolekcji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego to jedne z najważniejszych wydarzeń sezonu. Tym razem świat mody również wstrzymał oddech i z niecierpliwością oczekiwał pojawienia się na niecodziennym wybiegu modelek i modeli topowego duetu projektanckiego. Efekt z pewnością nie zawiódł oczekiwań.

Na imponującej scenie Teatru Wielkiego duet paprocki&brzozowski starał się – już po raz kolejny – rozwikłać tajemnicę natury kobiety, poruszając się w obszarze wielkich kontrastów. Punktem wyjścia dla kolekcji jesień/zima 2014/2015 Glare stały się momenty zachodu słońca oraz gaśnięcia ognia. Oba te zjawiska znajdują się na granicy światła i ciemności, stąd kolekcja bazuje na grze świateł i cieni, w której miękkość kontrastuje z twardością, błysk z matem, a szlachetne kaszmiry, wełny i żorżety z połyskującymi żakardami, opływającymi sylwetkę jedwabiami, oversize’owymi dzianinami i delikatną organzą. Jednak największym zaskoczeniem pokazu była na pewno nowa dla duetu paleta barw gasnącego, ale wciąż świecącego słońca oraz żarzącego się ognia.

Aurę tajemniczości pokazu potęgowała mroczna i jednocześnie niezwykle zmysłowa muzyka z serialu „Miasteczko Twin Peaks”. Oprawę muzyczną zapewnił duet DJ’ów BUENO BROS, a reżyserem i choreografem wydarzenia była znana w świecie mody Katarzyna Sokołowska.

Emocje towarzyszące oglądaniu niezwykle kobiecych kreacji podsycały równie kobiece musujące bąbelki CIN&CIN. Znana z dobrego smaku marka CIN&CIN od dawna towarzyszy już spektakularnym sukcesom duetu paprocki&brzozowski, a także chętnie uczestniczy w innych wydarzeniach modowych promujących najlepszych polskich projektantów.

– CIN&CIN to marka która skupia się na potrzebach kobiet, dlatego tak bliski jest nam świat mody, a uczestnictwo w tak ważnych wydarzeniach wpisuje się w nasz wizerunek. Dostrzegamy ogromny potencjał w polskiej scenie modowej i jesteśmy dumni z tego, że mamy wkład w jej promocję – podkreślał Tomasz Pawlicki, brand manager marki CIN&CIN.

Wśród gości pokazu nie zabrakło ludzi kultury i plejady gwiazd show-biznesu, takich jak: Anna Dereszowska, Anna Wendzikowska, Bogna Sworowska, Robert Kupisz, Maja Sablewska, Anna Popek, Paulina Smaszcz – Kurzajewska,  Katarzyna Skrzynecka, Sylwia Gliwa, Łukasz Jemioł, Joanna Horodyńska, Dorota Williams, Paulina Sykut, Dorota Gardias, Omena Mensah, Weronika Książkiewicz, Magdalena Steczkowska, Tomasz Jacyków, Patrycja Kazadi.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.