Ciężarna glinka na okładce Vivy!

Już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą

Kasia Glinka została gwiazdą najnowszego wydania magazynu Vivy. To pierwsza sesja aktorki w ciąży i pierwszy taki wywiad. Kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży była zaskoczona.

Nawet jeśli masz już ponad 30 lat i planujesz dziecko, to zawsze to jest zaskoczenie. Potem pojawił się lęk, jak sobie poradzimy w roli rodziców. Oczywiście, przeważały pozytywne emocje. (…) Na początku nie dzieliliśmy się tą informacją z nikim. Żeby nie zapeszyć. By uczcić tę wiadomość poszliśmy tylko we dwoje na dobry „obiad”.

Co z karierą zawodową?

Kilka miesięcy przerwy dla mnie i dla naszego dziecka pozwoli mi cieszyć się macierzyństwem. Będę jednak nowoczesną mamą i za jakiś czas zamierzam wrócić do pracy.

Glinka mężatka jest od wielu lat, jednak dopiero teraz zdecydowała się na dziecko.

Mój mąż dużo wcześniej był gotowy na dziecko, ale nie wywierał na mnie presji. Uważał, że sama muszę dojrzeć do takiej decyzji. Ja natomiast niedawno stwierdziłam, że czas ucieka rok za rokiem. I nie ma na co czekać.

Kasia oczekuje synka i chciałaby go wychowywać z zasadami.

Chciałabym umieć przekazać mu pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Wychowywać zgodnie z zasadą: lepiej żeby był szczęśliwym drwalem niż nieszczęśliwym dyrektorem banku. Ostatnio jednak zapytałam Przemka: „A co będzie jeśli zostanie aktorem? No cóż – odpowiedział – będziemy kochać jak swoje.”  
Już dziś możecie kupić magazyn w kioskach , zobaczyć całą sesję i wywiad.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.