Cielecka udoskonala swoje ciało

 Mimo, że Magdalena Cielecka jest piękną kobietą korzysta z usług , które poprawiają urodę.


Magdalena Cielecka odwiedziła ostatnio klinikę, w której można usunąć zmarszczki, cellulit, powiększyć usta, a nawet piersi.  I to nie był jej pierwszy raz.

Z prawdziwą przyjemnością czekam na moment, gdy mogę oddać się w ręce profesjonalnego i przemiłego zespołu Skin Clinic – śmiało wyznaje aktorka na stronie kliniki. – Zabiegi na twarz, ratujące i pielęgnujące, intensywny program dla ciała i ten najprzyjemniejszy dla duszy – kiedy w zaciszu gabinetu wyłączam się, odpoczywam, relaksuję do tego stopnia, że niejednokrotnie po prostu zasypiam – sprawiają, że wizyty w klinice są antidotum na zabieganie i zmęczenie – dodaje.

Ostatnia wizyta aktorki była dwugodzinna, co zrobiła nie wiadomo, ważne że się zrelaksowała i wypoczęła. Ale nie ona jedna korzysta z takich usług.

Na stronie Face&Body Institute nasz czytelnik znalazł zdjęcia Ewy Błaszczyk w towarzystwie pionierki medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii – dr Elisabeth Dancey, która jest założycielką tego instytutu w Krakowie. My poszukaliśmy głębiej i okazuje się, że Michał Piróg również odwiedza tę klinikę. Co mają wspólnego zarówno Ewa Błaszczyk jak i Michał Piróg z kliniką , która poprawia urodę?Magdalena Cielecka 1
Magdalena Cielecka 2
Magdalena Cielecka 3
Magdalena Cielecka 4
Magdalena Cielecka 5
Magdalena Cielecka 6
Magdalena Cielecka 7

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.