Cielecka jest gotowa na dziecko!

 Ma 38 lat i jest gotowa na macierzyństwo, Magdalena Cielecka.


Magda Cielecka to jedna z tych z aktorek, która nie robi zbyt wiele szumu wokół siebie. Ona sama twierdzi, że jest spokojna, zrównoważona i gotowa na założenie rodziny.

Mniej we mnie teraz wewnętrznych konfliktów, niepokoju – mówi Cielecka w wywiadzie dla Twojego Stylu. Wiem, kim jestem i czego chcę. Nie udało mi się jeszcze założyć rodziny, ale wierzę, że ten etap już niedaleko. Przede mną. Jestem na niego gotowa.

Rodzina nie jest już synonimem nieudanej kariery, tylko dobrego, satysfakcjonującego życia. Jest oznaką tego, że komuś wiedzie się w życiu emocjonalnym. Dziś, jeśli pozwalamy sobie na to, by w niedzielę zjeść obiad z dziećmi i mężem, to lepiej świadczy o naszym statusie niż wyjście do modnej restauracji.

Magda Cielecka opowiedziała tez trochę o naszym show-biznesie. Na pewno nie jest nim zachwycona.

mieszy mnie polski czerwony dywan, czasem nawet trochę żenuje. Oczywiście, sama gram w tę grę, to część mojej pracy, ale czuję absurd sytuacji. Na własne potrzeby stworzyliśmy swoje Hollywood. Tylko że gdy kupuję tabloid w Paryżu czy Londynie, to ludzi, których tam widzę, zna cały świat. Polscy aktorzy są dla świata anonimowi. Taka różnica. Ale każde otwarcie restauracji, prezentację sztućców traktujemy jak wydarzenie na miarę premiery w Operze Narodowej. Taki polski kompleks.

Bardzo mądre słowa, warto by je zapamiętać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.