,  

Cichopki wprowadzają się do swojej willi

 Mieli sprzedać willę, nie sprzedali i jeszcze się do niej wprowadzają.


Kilka dni tu poszła plotka, że Cichopków nie stać jest na spłatę kredyty jaki zaciągnęli na zakup domu. Ci jednak zdementowali te plotki a teraz jeszcze wprowadzają się do swojej nowiutkiej wyremontowanej willi.

Nie sprzedajemy domu i w najbliższej przyszłości nie mamy nawet takich zamiarów! – oświadcza Marcin w rozmowie z Faktem.

Może trzeba było takiej plotki, by ci podjęli kroki przeprowadzki? Być może.

 – Kasia i Marcin chcą wprowadzić się w takim terminie, by święta Bożego Narodzenia spędzić z rodziną przy kominku – powiedziała nam znajoma pary, pragnąca zachować anonimowość.
Fajna znajoma, ale bez takich nie było by informacji .

Willa ma prawie 500 m kw. powierzchni, osiem sypialni i pokaźny kawałek ziemi dookoła. Z początku warta ok. 3,5 mln złotych nieruchomość, na którą Kasia i Marcin wzięli kredyt na 30 lat, miała być tylko inwestycją. Stopniowo zlecali kolejne prace wykończeniowe, bo willa była w stanie surowym –
przypomina Fakt.

Sprawa przeprowadzki jednak się wydłużała ze względu na finanse. W końcu wszystkim w budżecie domowym w ostatnich latach się pogorszyło. Każdy z małżonków stara sie jednak by budżet podreperować i na przykład :

Kasia jest właśnie w trakcie uzgadniania szczegółów swojego udziału w dużej kampanii reklamowej jednej ze znanych firm. W reklamie ma wystąpić u boku popularnego prezentera Krzysztofa Ibisza – dowiedział się tabloid.

Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz- nierozłączna para jak widać. Już nawet w reklamie wystąpią razem , z której na konto aktorki wpadnie 150 zł. Taka znana i popularna a dostanie o wiele mniej od Nataszy Urbańskiej, która przejęła reklamę lodów po Dodzie.

Zobacz też: Marta Kaczyńska Pierwszą Damą?
źródło: Fakt.pl


kapif

kapif

Fotoip

Fotoip

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.