Cichopek znika z życia publicznego na dobre

ImageKasia Cichopek ostatni raz publicznie pokazała się na imprezie dla dzieci 1 czerwca i to miał być ten ostatni raz jej występu publicznego.


Teraz Cichopek znika z widoku wszystkich jej wielbicieli, by odpocząć psychicznie i przygotować się na przyjście maluszka. Jednak Faktowi udało sie porozmawiać z Pyzą.

Mam teraz przerwę, nie wiem jeszcze, kiedy wrócę do pracy. Może we wrześniu, może później, to wszystko zależy od zdrowia mojego i dzieciaczka. Chcę się wyłączyć ze wszystkiego, co związane z pracą, chcę psychicznie odpocząć – powiedziała Faktowi aktorka.

Lubię pomagać dzieciakom. To nie pierwszy raz. Zawsze, gdy tylko mogę pomóc, to się udzielam – opowiada Kasia.
Kasia zawsze była za dziećmi, dlatego też lubi się udzielać dla nich . – Wycofałam się, chcę ten czas poświęcić na odpoczynek i przygotowanie się do roli mamy, chcę się wyciszyć – mówi.

Trochę jest ciężko, bo pod domem fotografów nie brakuje, ale na szczęście nie myślę o pracy
– dodaje ze śmiechem. – Największym relaksem jest teraz to, że mogę wyłączyć głowę od wszelkich zawodowych spraw. Robię same nudne rzeczy, wypoczywam – dodaje szczęśliwa.

Ciekawe czy po aferze z bratem fotografem, pozwoli mu się dalej fotografować,  żeby on znowu mógł sprzedawać jej zdjęcia.

A poza tym życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Foto

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.