Cichopek zmęczona macierzyństwem

 Nie tak sobie wyobrażała pierwsze lata małżeństwa.


Kasia Cichopek w końcu przyznała, że pogodzenie pracy z macierzyństwem sprawia jej wiele trudności. Szybki powrót do pracy zamiast cieszenie się życiem i synem nie wyszło jej na lepsze. Coraz częściej narzeka na zmęczenie.

Kasia po raz pierwszy wyznała, ze czuje się bardzo zmęczona – mówi tygodnikowi Rewia pracownik biura organizatora festiwalu Top Trendy. Narzekała też na uwierający ją wizerunek "pogodnej kobitki". Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, wiadomo było, że nie zrezygnuje z siebie i szybko wróci do pracy, ale nie jest tajemnicą, że nie tak zaplanowała sobie pierwsze lata po ślubie. To prawda, że Kasia należy do osób, które wszystkie swoje decyzje uznają za najlepsze, ale nawet jej zdarzają się chwile słabości.

Gdy przyjechała do Sopotu i małego pozostawiła pod opieką teściów, najwyraźniej odżyła. Była w swoim żywiole.

Przez ostatnie dwa lata Kasia wpadała na imprezy sporadycznie i zawsze tylko na chwilę – bo mąż czeka, bo Adaś jest głodny
– mówi osoba z produkcji festiwalu. Nic dziwnego, że korzystając z uprzejmości rodziców Marcina, którzy mieszkają w pobliżu, chciała trochę odsapnąć. Chyba wreszcie poczuła się pełnowartościową dziewczyną, a nie tylko młodą mamą i żoną.


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.