,  

Cichopek wraca do pracy!

ImageKasia Cichopek wraca już do pracy, jednak będzie musiała czasem się z niej wyrwać.


Mały synek Kasi urodził się  w lipcu a już go próbują  uczyć picia mleka z butelki, ten jednak odmawia zdecydowanie, chce tylko mamy pierś. I słusznie.

Kasia już dziś poprowadzi konferencję i imprezę TV Polsat. Za dwa tygodnie rusza show Jak Oni śpiewają, którego Cichopek będzie gospodynią. eby ułatwić pozostawienie maluszka w domu, ekipa z którą ma pracować pojawi się u niej na kilka godzin przed imprezą w domu!

Tam zostanie przygotowany makijaż Kasi, tam też styliści ostatecznie dobiorą jej kreację i dodatki do niej. Potem Kasia zostanie przewieziona na imprezę, a zaraz po niej odwieziona do domu. Wszystko po to, by gwiazda mogła regularnie karmić swojego synka.
– donosi Fakt.

Kasia na różne sposoby już próbowała Adasia przestawić na butelkę i nic nie dało. Jej mały synek odmawia każdej dostępnej gumki na rynku ( czytaj smoczka). Toleruje jedynie pierś mamy. Cichopek ma nie lada problem. Maluszka trzeba karmić regularnie a ona już wraca do pracy. Mało tego, dziecko będzie wożone w tę i z powrotem na plan M jak Miłość i Jak Oni piewają a wszystko po to by mama pracowała i maluszek nie był głodny.

W taki sposób pewnie mamy szansę na zobaczenie małego Adasia częściej niż myśleliśmy. Paparazzi nie odpuszczą i pewnie zrobią parę zdjęć. Jednak nie to najważniejsze.

Mały dwumiesięczny Adaś będzie musiał zmienić swoje spokojne życie na zwariowane i głośne imprezki. Show-biznes to jak mafia. Nie ma nic za darmo. Coś za coś.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.