,  

Cichopek vs Górniak

  Do tej pory konkurencją dla Górniak była jedynie Doda, ale to się zmieniło, teraz popularności piosenkarki zagraża Cichopek!


Konsekwencje zachowań Górniak już są widoczne, piosenkarka traci na swojej wartości z dnia na dzień. Edyta Górniak i Kasia Cichopek wystąpią dziś podczas Sylwestrowej Nocy na jednej estradzie z tą różnicą, że jedna będzie jako prowadząca i druga śpiewająca. ycie potrafi płatać figle na dzień dzisiejszy ta prowadząca będzie większą i ważniejszą gwiazdą niż ta druga śpiewająca.

A wszystko poszło o garderobę. Kasia Cichopek od dłuższego czasu negocjowała garderobę o większej powierzchni i bardziej wygodną, wszak w tę noc zabiera ze sobą męża i synka Adasia. Musi mieć warunki dla obu. Tak więc dostała 30-metrowy pokój w pobliskim hotelu ze specjalnym miejscem dla dziecka. Edyta chciała mieć podobny jak nie taki sam, jednak nie dostanie.

Podobno znana z ciężkiego charakteru gwiazda odebrała to jako policzek – donosi Fakt.

Kasia Cichopek szybko pnie się po szczeblach popularności i ważności. Na dzień dzisiejszy jest gwiazdą numer jeden Polsatu. Jeszcze nie dawno było tylko ozdobą Krzysztofa Ibisza w Jak Oni piewają, dziś mierzy się tą samą miarą co i on.

Edzia jeśli nie zacznie pracować nad sobą straci jeszcze więcej, nie tylko garderobę na miarę prawdziwej gwiazdy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Cichopek vs Górniak, 7.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.