Cichopek straci rolę?!

 Kasia Cichopek może stracić swoją rolę w serialu Tancerze a wszystko dlatego, że zmienił się kierownik produkcji!


Kasia Cichopek w serialu Tancerze miała mieć jedną z głównych ról. Jednak niespodziewana ciąża aktorki pokrzyżowała jej plany i dostała niewielką rólkę nauczycielki.  Po urodzeniu dziecka, synka Adasia Cichopek miała wrócić na plan serialu i wcielić się w rolę Kingi. Jednak to może się zmienić wraz ze zmianą kierownika produkcji.

Aktorka kilka tygodni temu po długich pertraktacjach podpisała umowę z producentami serialu i już niedługo miała pojawić się na jego planie. Ale niespodziewanie w ekipie filmowej zmienił się kierownik produkcji
– donosi Fakt. Postać grana przez Cichopek może zatem pojawić się raptem w kilku epizodach. Właśnie trwają co do tego negocjacje.

Być może nowa rola Klaudii, którą grała Kasia może nie spodobać się aktorce i całkiem zrezygnuje z grania w serialu. Jeśli nawet zrezygnuje mała strata, gdyż chodzą słuchy, że Kasia może zagrać w nowym filmie Rolanda Rowińskiego Dancing 4 U, gdzie miałaby zagrać u boku m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej i Magdaleny Walach.

Poprzedni producenci skakali koło Cichopek jak przy wielkiej gwieździe, wystarczyło zmienić kierownika produkcji i wszystko się zmieniło. Nie ma już swojej roli, nie ma super warunków czyli odpowiedniej garderoby i niańczenia Adasia między granymi scenami.  Nie każdej gwieździe szło się tak na rękę jak Kasi. W końcu jedną gwiazdę chcieli mieć i sami z niej taką zrobili.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.