Cichopek sama rozpuszczał plotki o przejściu do TVN?

Chciała wzbudzić zazdrość Niny Terentiew.

Kasia Cichopek miała być wielką gwiazdą Polsatu. Nina Terentiew chyba zbyt pochopnie wypowiedziała słowa mówiąc, że Kasi nie da zginąć. Przyszedł taki moment, że Kasię odsunięto od wszystkich programów rozrywkowych i został jej tylko własny pomagający kobietom wrócić do formy po porodzie w Polsat-Cafe. Jest jednak szansa by Pyza znowu pojawiłą się na ekranie. Chcą by poprowadziła międzynarodowy konkurs piękności Miss Supernational 2011, w którym o tytuł powalczy 66 kobiet z całego świata. Główną prowadzącą ma być Iza Miko a Cichopek ma być tylko pomocą. Biorąc pod uwagę podupadający budżet domowy aktorki , nie ma co wybrzydzać.

To prawda. Jej nazwisko pojawia się w rozmowach  – mówi pracownik Polsatu w rozmowie z Takie jest życie. Nina bardzo chce, żeby Kasia znów pojawiła się na wizji. A taka wypasiona, międzynarodowa impreza to byłby dla niej powrót w naprawdę wielkim stylu.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Cichopek ma poprowadzić Taniec z gwiazdami a TVN walczy o jej przejście z Polsatu. Plotkuje się, że plotki te rozpuszczała sama zainteresowana.

Taki był plan Kasi. I wypalił. Pewnie to od niej wyszły te ploty, że interesuje się nią konkurencja i Nina od razu chce jej dać robotę – mówi rozgoryczony informator. Jest jeden problem. Tę galę trzeba prowadzić w języku angielskim. A angielski Kasi jest tak kwadratowy, że masakra. Jak na sylwestra witała La Toyę Jackson, to wszyscy ryczeli ze śmiechu. Kaśka się nie martwi. Cieszy się, że ma szansę na tę fuchę. A jak coś, to Miko jakoś uratuje sytuację.

Powrót w wielkim stylu, chcecie tego?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.