,  

Cichopek rezygnuje z kariery!

 Kasia Cichopek już nie będzie taką aktywną aktorką, jak zapowiadała.


A wszystko za sprawą jej synka Adasia, który pochłonął Kasię całkowicie.

Kasia jest teraz stuprocentową mamusią. Dziecko jest centrum jej świata. Teraz bardziej niż rozmowy o pracy interesuje ją zmienianie pieluszek i pielęgnowanie Adasia – mówi menedżerka Cichopek, Tatiana Mindewicz-Puacz.

Tak więc jej urlop może się rozciągnąć w czasie.

Wszystkie decyzje dotyczące życia zawodowego Kasia podejmie dopiero pod koniec sierpnia. Na razie w ogóle nie zawraca sobie tym głowy – przekonuje Mindewicz. – Zamknęliśmy szczegóły jednego z kontraktów, aktualne są także umowy Kasi z „M jak miłość” oraz z „Tancerzami”. Jednak rozmowy i drobiazgowe ustalenia na ten temat rozpoczniemy po wakacjach – dodaje.

Kasia nie będzie już taką aktywną aktorką a wszystkie umowy będzie tak negocjować by być zawsze do dyspozycji synka, kiedy zajdzie taka potrzeba. Cichopek nie chce zaniedbywać rodziny, dzięki której jest tak szczęśliwa.

Aktualnie Kasia i Marcin przeżywają wspaniały okres. Z wielką radością i pełnym zaangażowaniem odkrywają uroki rodzicielstwa – opowiada Mindewicz.

Jak się okazuje, suczka, którą mieli oddać do mamy Kasi, jest z rodzina i psina tak już przywykła do maluszka, że chce się sama nim opiekować.

– Początkowo Mini nieufnie podchodziła do nowego członka rodziny. Ale szybko pokochała Adasia całym sercem. Teraz sama chce się nim opiekować. Zachowuje się jak matka chrzestna – zdradził Faktowi znajomy pary.

Kasia najszybciej do pracy może wrócić jesienią ale wtedy wybierze najmniej czasochłonne propozycje. Takie, które pozwolą jej jak najwięcej czasu spędzać z synkiem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.