,  

Cichopek postara się o drugie dziecko

Michał Pieściuk / newspix.pl

O drugim dziecku słyszymy już od kilku miesięcy!

Bycie matką to jest to co lubi najbardziej Kasia Cichopek, tym bardziej, jak może doradzać innym kobietą jak być sexy po porodzie.

Jestem przede wszystkim matką i w tej roli się realizuję – mówi Kasia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Nie postrzegam siebie ani jako grzecznej dziewczyny ani tym bardziej jako seksbomby. Nie zgodzę się z tym, że moje stylizacje są teraz bardziej odważne. Wybieram po prostu takie sukienki, które i się podobają [komu się podobają?]. Natomiast wszystko, co powinno, zawsze pozostaje zakryte.

Wypowiedź Kasi Cichopek dla gazety brzmi jak promocja książki Sexy mama.

To nie rola, to życiezapewnia. Matką jestem przez całą dobę. Wyznam, że z Marcinem myślimy już o drugim dziecku, bo chcemy, żeby nasz syn Adaś miał towarzystwo – zapowiada Kasia. Marcin jest wspaniałym tatą. Nie wyobrażam sobie lepszego partnera do wychowywania dziecka. Nie spieszymy się specjalnie z realizacją zamiaru powiększenia rodziny . Ponieważ przy małym dziecku jest dużo pracy, a nie wiem, czy obecnie dałabym sobie radę z dwójką maluchów.

To taka trudna rola! Teraz ktoś powinien napisać książkę, jak poradzić sobie dwójką maluchów i pracą, może Kasia by się czegoś nauczyła od innych? W końcu to nie rola, to życie!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.