,  

Cichopek ozdrowiała, TOP Trendy się zaczęło!

 Właśnie rozpoczął się festiwal TOP Trendy, prowadzący zdrowa Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, książę Polsatu Krzysztof Ibisz i Darek Maciborek.

foto/Mazur


Kasia Cichopek postraszyła wszystkich , że jest bardzo chora a tajemnicza choroba odebrała jej głos. Bardzo szybko jednak ozdrowiała i w pełni sił prowadzi pierwszy dzień festiwalu w Sopocie. Nie ma to jak zrobić koło siebie trochę szumu.

Aktorka zapowiadała też, że jej kreacja będzie wielką niespodzianką i nie będzie to suknia. Tabloidy spekulowały, że może w takim razie bikini. Niestety, zwykły biały garniturek. Nic szałowego co mogło by się rzucać w oczy i nas zachwycić. Zresztą sama powiedziała, że nie przywiązuje uwagi do tego co ma na sobie.

Tegoroczny festiwal odbywa się w specjalnym hipodromie , czyli wielkim namiocie specjalnie na tę okazję sprowadzonym. Opera Leśna jest w remoncie.

Co do Edyty Herbuś, podoba nam się jej spokój w głosie. W porównaniu z krzyczącą Kasią Cichopek wypada całkiem dobrze.

Po przerwie obie panie zmieniły stroje na krótkie suknie. Kasia niebieską a Edyta czerwoną. Edyta Herbuś wygląda na prawdę ładnie, jesteśmy pod wrażeniem. Jeśli zachowa swój styl mówienia to  chcemy ją oglądać jako prowadzącą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.