Cichopek nigdy nie uczyła się angielskiego!

Jak to możliwe?

Polsat właśnie prowadzi z Kasią Cichopek rozmowy w sprawie poprowadzenia wielkiej gali Miss Supranational. Prowadzący musi znać w miarę dobrze język angielski , gdyż to właśnie w tym języku będzie rozmawiał z uczestniczkami wyborów. I tu się zaczyna problem, gdyż Kasia nigdy się nie uczyła języka angielskiego! Jak to możliwe?

Jest absolwentką LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie oraz szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej. Ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 obroniła pracę magisterską o ruchu New Age.– podaje wikipedia.

Finał konkursu Miss Supranational, który odbędzie się w Polsce, będzie emitowany w kilkunastu krajach świata. Główną prowadząca co prawda będzie Iza miko, ale Cichopek również powinna język znać a nawet musi. Polsat nie chce całkowicie odsuwać Pyzy od zadania więc wyszedł dla niej z propozycją.

Prowadzimy rozmowy z Cichopek w kontekście Miss Supranational, ale też Miss Polski – zdradza Faktowi osoba z produkcji.

Także być może Cichopek zostanie odsunięta od międzynarodowej gali a poprowadzi tę krajową. No cóż sama sobie winna. Może czas się zabrać za naukę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.