,  

Cichopek ma nowy program!

 Powstaje nowy program z udziałem dzieci przypominający te, które już widzieliśmy z udziałem dorosłych, dzieci będą zamknięte na 3 miesiące w ośrodku telewizyjnym!


Już jesienią rusza nowy kontrowersyjny program z udziałem dzieci, Big Brother Kids. Prowadzącą będzie oczywiście Kasia Cichopek. Szczegóły programu trzymane są w tajemnicy na razie. Wiadomo jest, że kamery będą w domu dzieci, na placu zabaw i specjalnej szkole. Dzieci mają być odizolowane od świata na kilka miesięcy. Oczywiście są już sprzeciwy.

– Pracujemy nad projektem. Zdjęcia prawdopodobnie powstaną we Wrocławiu, gdzie wcześniej kręcony był "Big Brother 4" – zdradza Super Expressowi  osoba związana z projektem. – Myślimy o tym, żeby w programie wzięły udział dzieci znane widzom z show "Dzieciaki górą". Są już oswojone z kamerami. Dlatego castingu raczej nie będzie, ale nie wykluczamy tego – dodaje informator.

Przedział wiekowy dzieci to 11-13 lat, te które nie boją się kamer i są z nimi za pan brat.

Każdemu z maluchów towarzyszyć będzie rodzic. Uczestnicy "Big Brother Kids" będą mieli własną szkołę, swoje pokoje, wspólną kuchnię oraz plac zabaw. Dziecięcy ochotnicy zostaną zamknięci aż na trzy miesiące bez możliwości wcześniejszego opuszczenia programu –
dowiedział się tabloid.

Big Brother Kids ma być jednak podobny do dorosłego show, gdzie uczestnicy jeden drugiego oceniali a i wygrana nie jest mała.

W zamknięciu dzieci oceniałyby współuczestników i eliminowały spośród siebie najbardziej nielubiane osoby. Nie ustalono jeszcze głównej nagrody, ale zazwyczaj są to pieniądze, i to duże – 100 tys. zł. – czytamy w Super Expressie.

Kto wyemituje program, jeszcze nie wiadomo, być może będzie to TVP2. A my się zastanawiamy, czy Kasia Cichopek też będzie zamknięta z dziećmi?

Puścilibyście swoje dzieci do takiego programu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.