,  

Cichopek kończy z aktorstwem?

 Będzie teraz prowadzić programy rozrywkowe?


Przynajmniej tak się zapowiada. Od kiedy Marcin Hakiel , mąż Kasi Cichopek został jej menedżerem, Kasia prowadzi tylko różnego rodzaju show. Jedyna rola jaka ma od lat to Kingi w M jak miłość. jednak jej to wystarcza.

Nigdy się nie kłócimy. W domu nie rozmawiamy o sprawach zawodowych, bo skupiamy się na dziecku. Marcin załatwia większość rzeczy bez konsultacji ze mną. Bo jej nie potrzebuje. Zna mnie na tyle dobrze, że wie, co będzie dla mnie najlepsze – powiedziała Faktowi Kasia Cichopek.

Jednak fani Kasi nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Chcą swoją idolkę zobaczyć w wielkiej produkcji. Jej jednak konferansjerka bardzo odpowiada.

Bycie prowadzącą mi odpowiada. To dla mnie wyróżnienie. Naprawdę dobrze czuję się w tej roli – tłumaczy Kasia.

Na castingi nie ma czasu, na role w filmach tym bardziej. Stara się o własne rodzinne show. Mimo swoim popisowym numerem  w Tylko nas dwoje z piosenką Tango de Roxanne, nie zamierza starać się o występy w podobnych.

Nie zamierzam starać się o role w musicalach, bo za kiepsko śpiewam – mówi stanowczo.

Co prawda co prawda a teksty do rół pewnie są za długie i trudne do zapamiętania. Nie ma to jak show, w którym można się wykazać gadaniem bez konieczności zapamiętania napisanego przez kogoś innego tekstu.

Czytaj też: Pakulnis zagra w "Nowej"
źródło: Fakt.pl


Michał Pieściuk / newspix.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.