,  

Cichopek i Hakiel w Europie


Już 1 września w Londynie odbędzie się „The Eurovision Dance Contest”. Wyjąka taneczna eurowizja to pomysł zagranicznej telewizji BBC. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, którzy zostali zwycięzcami drugiej edycji „Tańca z gwiazdami” będą reprezentować Polskę w konkursie.


Do Londynu wraz z naszymi gwiazdami pojedzie sztab stylistów a do tego czasu wszystko musi być już przygotowane żeby jak to wyjaśnia Kasia „nie podpatrywać konkurencji, nie kopiować figur, kostiumów”. Kasia i Marcin są bardzo zadowoleni z faktu, że zostali wybrani, dzięki temu będą mogli zobaczyć jak wygląda przygotowanie imprezy na taką skale.

Polska para wystąpi w grupie C gdzie wraz z nimi będzie stawać do walki Hiszpania, Dania i Irlandia. W imprezie będzie brać udział 16 par z całej Europy a całość podzielona jest na dwie części. Zwycięscy „Tańca z gwiazdami” w części 1 zatańczą cha-chę w części 2 „freestyle”.

Wiele osób może dziwić fakt ze Kasia reprezentować będzie Polskę na takiej imprezie a jest jedynie amatorką w tańcu jednakże nie będzie jedyna. W „The Eurovision Dance Contest” wezmą udział pary nie tylko zawodowe, więc liczymy a to, że nasi ulubieńcy pokażą, co potrafią.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.