Cichopek chce drugiego dziecka, ale…

Kapif/M.Pieściuk/Newspix.

Boi się przytyć.

Kasia Cichopek już jakiś czas temu mówiła o drugim dziecku, rodzeństwie dla Adasia. Po urodzeniu syna w trzy miesiące doszła do figury, której nigdy wcześniej nie miała . Dziś wygląda naprawdę dobrze. Taka figura jednak wymaga wielu wyrzeczeń. Specjalna dieta, godziny treningów i wylanego potu. Nie ma nic za darmo.

Kasia o swoich doświadczeniach napisała książkę. Do dziś była swoimi osiągnięciami na tyle zachwycona, że chciała się nimi podzielić z innymi mamami. Polsat pozwolił jej nawet poprowadzić program w tym kierunku. Ciągle pisała i doradzała dziewczynom po porodzie, co zrobić by być znowu sexy mamą. A teraz ogarnął ją strach ?

– Kaśka spędzała dziennie kilka godzin z trenerem na siłowni i miała ustaloną dietę. Takiej figury nie miała nawet przed dzieckiem, a że kosztowało ją to wiele wysiłku, to chce się nią nacieszyć – tłumaczy Faktowi wątpliwości aktorki jej znajomy.

To dobry czas na ciążę, Cichopek kariera wisi w próżni. Polsat długo nie znajdzie dla niej miejsca w głównej stacji. Ona się już wypaliła. Jednak aktorka twierdzi, że jeszcze nie nadszedł czas na drugie dziecko, chociaż jeszcze niedawno sama opowiadała mediom jak ciężko nad nim pracuje z mężem Marcinem Hakielem.

Zobacz też: Zobacz największe modowe wpadki gwiazd

źródło: Fakt.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.