,  

Cichopek będzie miała swój program

ImageKasia Cichopek w ostatnim roku miała różnych przejść. W trakcie programu Jak oni śpiewają wyszła za mąż, zaraz po tym zaszła w ciążę.


Musiała wybierać między show w Polsacie a rolą w filmie Tancerze, którą ostatecznie straciła z powodu ciąży. W zasadzie można by było twierdzić, że to koniec jej kariery.

Okazało się , że nie jest tak do końca jak myślimy. Producentom na tyle zależy na Kasi, że w filmie Tancerze dostała rolę, która nie będzie dla niej wysiłkiem. Kasia będzie tam nauczycielką śpiewu. A sam Polsat zapewnił ją, że w nowej ramówce znajdzie dla niej miejsce jako prowadzącej.

Dwa dni temu podczas imprezy inaugurującej wiosenną ramówkę zdradzono, że Kasia poprowadzi show Gra wstępna. Program przypomina scenariuszem Randkę w ciemno. Jak informuje nadawca to rozrywkowy teleturniej randkowy z udziałem jednej osoby wybierającej partnera i trzech kandydatów. Raz wybierającą jest kobieta a kandydatami czterej mężczyźni, innym razem – odwrotnie. W programie wykorzystywane są reportaże, materiały i informacje o kandydatach zebrane wcześniej przez producentów. Teleturniej składa się z dwóch etapów. Najpierw wybierający decyduje się na jednego z kandydatów wyłącznie na podstawie zdobytej o nim wiedzy, oceny osobowości i charakteru. W kolejnym etapie dokonuje wyboru na podstawie wyglądu kandydata – donoszą Wirtualnemedia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.