Chyra dalej pije

ImageChyra ciągle nie ma dość picia. Po ostatniej aferze w Gdyni, on nic sobie z tego nie robi i dalej się świetnie bawi.


Podczas imprezy jaka miała miejsce w Gdyni, Chyra pojawił się na czerwonym dywanie zupełnie pijany. Gdyby nie poznane świeżo panienki, które podtrzymywały aktora, sam nie przeszedł by ani kroku. Do tego dochodzi jeszcze podlewanie samochodu. radził mu Krzysztof Krawczyk by udał sie na odwyk, że tak nie można żyć. Nic nie pomogło.

Super Express donosi nowe wiadomości o aktorze.

Miejsce akcji: hotel Gdynia, klub Piekiełko. Czas: sobotni wieczór, godz. 23. Andrzej Chyra wkracza na scenę. Najpierw długo nie może znaleźć sobie miejsca. Chodzi, rozmawia, rozgląda się nerwowo. Unika baru. Ale nie na długo. Widać, że to jest silniejsze od niego. W końcu jednak utknął przy nim na dłużej, ćwicząc precyzyjnie monotonne ruchy blat-usta, usta-blat i tak w kółko. Do momentu, kiedy ruszył na parkiet niczym najlepsi uczestnicy Tańca z gwiazdami.

Do parkietowego tancerza lgnęły panienki, bo Chyra ma wzięcie. Co 20 minut uzupełniał płyny przy barze i o 3 nad ranem wyszedł. Możecie się domyślić w jakim stanie wychodził.

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.