,  

Chylińska urodzi na wizji?!

Termin porodu przypada na finał Mam talent!

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Agnieszka Chylińska swoje drugie dziecko urodzi na początku stycznia. Jak się okazuje termin porodu piosenkarki wypada w grudniu w samym finale show, w którym bierz udział. I jak się okazuje TVN nie ma planu awaryjnego w razie gdyby Agnieszka zaczęła rodzić!

Ciąża Agnieszki w gruncie rzeczy jest dodatkową atrakcją. To będzie fascynujące. Widzowie będę mogli obserwować, jak będzie zmieniała się jurorka tuż przed porodem. Nie ma sensu szukać osoby zastępczej. Nie ma nawet takich planów – zdradza Super Expressowi osoba związana z produkcją show.

Nie mamy żadnego planu zastępczego, bo nie przewidujemy takiej potrzeby. Jednak gdyby coś się stało, regulamin przewiduje w razie nagłego wypadku, że to reżyser programu zajmuje fotel trzeciego jurora. To miało być już wykorzystane w poprzedniej edycji ze względu na przeziębienie pani Agnieszki – mówi nam menedżerka gwiazdy Joanna Ziędalska-Komosińska.

Agnieszka dała się poznać jako jurorka dość wymagająca i bezpośrednia w swoich ocenach. Każda inna osoba na jej miejscu byłaby skazana na porównywanie z Agą. A reżyser jest, nazwijmy to, bezpieczny – mówią w TVN i dodają: – Show musi trwać!

Czy czeka nas więcej niż tylko finał Mam talent? To może być  naprawdę ekscytujący finał show!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Chylińska urodzi na wizji?!

You must be logged in to post a comment.