, , ,  

Chylińska lepsza od Foremniak i Wojewódzkiego!

Jest główną  gwiazdą Mam talent!

Agnieszka Chylińska gdy zasiadła w jury Mam talent, niebyła znana z prywatnej strony.  Producenci bali się, że piosenkarką przyćmi kąsający Kuba Wojewódzki i jedna z najpopularniejszych aktorek Małgorzata Foremniak. Jednak szczerość i naturalność Agnieszki przebiła tych dwojga.

Początkowo bałam się, że w jury przypadnie mi rola złego policjanta, Małgosi Foremniak dobrej królewny, a Kubie Wojewódzkiemu – diabła, który na wszystkich leje smołę. Na szczęście nasze reakcje okazały się spontaniczne i niekiedy to ja się wzruszałam, a Małgorzata potrafiła bardzo stanowczo przepędzić kogoś ze sceny – mówiła Faktowi Agnieszka Chylińska, gdy show startował.

Tymczasem Agnieszka dała sobie świetnie radę, poczuła , że show jest to czego potrzeba było.

Agnieszka Chylińska jest po prostu sobą, nikogo nie udaje i nie zależy jej na poklasku publiczności, czy widzów. Zawsze taka była, również w czasach, gdy była zbuntowaną młodą dziewczyną, która śpiewała w zespole „O.N.A”. Bez skrępowania przyznawała się wtedy do tego, że za dużo piła i próbowała narkotyków. Tamten okres dawno ma już za sobą – dojrzała i jak podkreśla w wywiadach bierze pełną odpowiedzialność za swoje życie. Motorem jej działań jest jej największa pasja – muzyka, ale na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Ze swoim życiowym partnerem jest już osiem lat. – zachwyca się osobą Chylińskiej tabloid.

Agnieszka o swoim związku niedawno powiedziała: To jest jak do tej pory najdłuższy mój związek w życiu, bardzo dojrzały i poważny w tym sensie, że my nie jesteśmy parą dwóch niezależnych bytów, które się spotykają na randkach, tylko razem pielęgnujemy syna, mamy momenty wspólnych kryzysów, ale również wspólnych radości.

Już w grudniu Aga urodzi córkę. Media spekulują, że artystka może urodzić na wizji, gdyż w dniu kiedy ma wyznaczony termin porodu, będzie odbywał się finał Mam talent.

Czytaj też: Wielka miłość Krawczyka za Wielką Wodą

źródło: Fakt.pl

TVN

TVNTVN

TVN

TVN

TVN

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.