Chylińska z synem i brzuszkiem

 A przy okazji opowiedziała jaką jest mamą dla swojego syna.


Agnieszka Chylińska już niedługo urodzi swojego drugie dziecko, dziewczynkę. Ma już syna dla którego na pewno nie jest kumpelką ale mamą. Wyznacz mu granice tak by chłopiec był i bezpieczny i szczęśliwy. Ale nie jest też matką z bardzo silnymi zasadami.

W żadnym wypadku nie jestem kumpelą dla swojego synka. Jestem jego mamą. Nie mam zapędów mentorskich. Dbam o dyscyplinę i wyznaczanie bezpiecznych granic. W przeciwieństwie do wielu rodziców, artystka nie planuje też przyszłości swoich pociech.  Najważniejsze jest to, żeby moje dzieci były zdrowe i szczęśliwe – mówi Faktowi.

Agnieszka cały czas pracuje, jeździ na koncerty. Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja Mam talent. Wydawało by sie że gwiazda daje z siebie wszystko i pracuje ponad siły. Ale nic z tego.

Dbam o swoje zdrowie, przestrzegam rad lekarza i wierzę, że wszystko będzie dobrze – tłumaczy gwiazda. – Jestem zdecydowanie spokojniejsza niż przy pierwszej ciąży – mówi wokalistka. – Wiedza praktyczna bardzo pomaga – dodaje z uśmiechem.

A my życzymy wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania:) Ale na to musimy jeszcze trochę poczekać.

Czytaj też: Maserak wprowadza dziewczynę na salony
źródło: Fakt.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.