,  

Chylińska to odgrzewany kotlet-Candy Girl

 Candy Girl po rozdanych nagrodach na Viva Comet 2010 opowiedziała o swoich wrażeniach. Poznajcie jej zdanie czy słusznie niektórzy otrzymali nagrody?


Nagrodę Image Roku otrzymała Agnieszka Chylińska za swoją metamorfozę. Według Candy Girl miała tę nagrodę otrzymać osoba, taka która by  wprowadziła coś świeżego, więc…

Co Chylińska nie wprowadziła nic świeżego?– zapytał prowadzący wywiad.

Dla mnie taki odgrzewany kotlet – powiedziała Candy Girl

To pewnie Chylińska pogniewa się na ciebie!

Pogniewa nie pogniewa , każdy może wyrażać swoje wiesz… zdanie. Yyy jeśli chodzi o całość o Chylińską…ja bardzo lubię jej płyty z czasów kiedy robiła rockową mocna muzykę. Kiedy potrafiła naprawdę zaryczeć swoim głosem.(…) Takiej Chylińskiej się spodziewałam. Ale kupię jej kolejną płytę, bo inne oczywiście mam. A to co zrobiła jest dla mnie wielkim szokiem i trochę mi się nie podoba, po prostu –
kontynuuje piosenkarka.

No cóż nie ona jedna jest zaskoczona metamorfozą Chylińskiej i może właśnie dlatego Agnieszka dostała tę nagrodę za Image Roku?

Dochodzimy do triumfu Dody.

No cóż, Candy Girl mnie miała okazji obejrzeć występu Dody i jej triumfu, czyżby nie chciała zobaczyć swojej koleżanki jak się cieszy? Niestety piosenkarka na wymówkę miała bardzo ważne sprawy do załatwienia i nie mogła być na pozostałej części imprezy.

Jeśli chodzi o Dodę, na pewno nie powinna ona dostać nagrody, byli wyżsi od niej cokolwiek to znaczy. Kategoria Dzwonek roku to świetna kategoria ? Przynajmniej tak myśli udzielająca wywiadu.

Na koniec wywiadu, prowadzący już podziękował za rozmowę, jednak Candy Girl nie odpuściła by nie poinformować wszystkich jakie ma plany.

Zamierzam więc robić dalej swoje. Dalej komponować muzykę, przygotowuje się do zrobienia drugiej płyt
( a my myśleliśmy, że takie się nagrywa). Płyta wychodzi teraz na zachodzie i przygotowuję się do promocji na zachodzie. Mam w maju bardzo dużo koncertów w Stanach, więc generalnie opuszczam Polskę na jakiś czas. Ale mam nadzieję do przodu i do przodu i kolejne nominacje…gdzie pojawiam się ja, może i gdzieś tam zdobędę tę nagrodę.

W Polsce nie zdobyła nagrody Debiut Roku ale kto wie, może gdzieś w świecie? Jak wygra statuetkę gdzieś w świecie, Candy Girl na pewno się taką pochwali.

Nie wiedzieliśmy, że ktoś kto kocha to co robi, robi to dla nagród!

Dziękujemy naszemu informatorowi za podesłanie linka do wywiadu 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.