Chylińska nadal się boi Kombii!

 Agnieszka Chylińska wszak odebrała statuetkę na Eska Music Awards 2010 , jednak nie zaśpiewała jak zrobili to inni nagrodzeni artyści.


Informacje o tym, że Agnieszka Chylińska nie zaśpiewa na Gali Eski dostaliśmy już wcześniej, jednak mieliśmy nadzieję, że to tylko plotka, która ostatecznie okazała się prawdą.

Agnieszka była nominowana w Kategorii Artysta Roku i wygrała. Wyszła na scenę, odebrała nagrodę, podziękowała bardzo cichutkim głosikiem i zeszła z sceny.

Jej sukces cały czas jest  kością niezgody Grzegorzowi Skawińskiemu, który straci na popularności tym bardziej im większe Agnieszka odnosi sukcesy. Jednak organizatorzy takich imprez jak Eska nie wyobrażają sobie,  by nie wystąpił zespół Kombii. To znowu nie podoba się Chylińskiej, która na znak buntu nie chce śpiewać podczas obecności byłego O.N.A.

Chylińska postawiła esce warunek,że KOMBII ma nie być na EMA2010,oni odmówili i powiedzieli,że nie wyobrażają sobie tej imprezy bez nich,więc Chylińska bojąc się spotkania po latach z kolegami (wszyscy wiedzą ze Skawiński i Chylińska nie mają ze sobą kontaktu) odmówiła występu– donosi nam informator.

 I tak było teraz na Eska Music Awards 2010.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.