Chylińska ciągle się zakochiwała

 Agnieszka Chylińska świetnie się czuje w nowej skórze i napewno nie żałuje, tego że zamiast drapieżnej Agi jest delikatną i piękną kobietą.


Aga co chwila udziela jakiś wywiadów, zainteresowanie jej osobą ciągle jest spore, mimo, że śpiewa już zupełnie inaczej.

Kolejnym bardzo szczerym wywiadem jest wywiad dla Radia żet, gdzie Prokopowi opowiedziała jak rozstawała się z O.N.A.

Najpierw był ten czas kompletnego szaleństwa w zespole "Chylińska". To był taki projekt, który powstał tuż po rozpadzie zespołu "O.N.A.". Duży falstart z mojej strony. Ja byłam bardzo rozżalona rozstaniem z kolegami. Ja byłam bardzo taka roztrzęsiona i też na takiej złej energii postanowiłam coś tam kolegom udowodnić ( ). Na tej zasadzie, że ok, dobra, wy Kombi, dobra, to ja jeszcze bardziej. To wyjmę diabła z macicy i zrobię "uuuaaa", żeby wam coś udowodnić ( ). No i to co się okazało to był błąd.

I jak nagrała Modern Rocking.

Ja odnalazłam w tym dwie rzeczy, które dla mnie są genialne. Za każdym razem, jak patrzę na teledyski popowych artystów – brak kompleksów, przede wszystkim. Motorem do tworzenia muzyki popowej nie jest kompleks, nie jest depresja, nie jest problem. Rozumiesz? I jak ja widzę dupę na przykład z zespołu "Cascada", która tam "Yeah another the dancefloor". To ona, po pierwsze, chce dobrze wyglądać. Chce się podobać kolesiom. Wiem, że Szczuka mnie zabije za to, ale taka jest prawda. Nie, że, ona "henenenanana..", no nie? I to jest nie fajne.

O facetach? Okazuje się, że mimo wszystko facet nie był na jedną noc, ona po prostu się w nich zakochiwała.

Ja nigdy nie potrafiłam traktować też faceta, mimo tego, że może bym tak chciała, ale nigdy nie potrafiłam faceta traktować właśnie na zasadzie, wiesz, tak użytkowo. Ja się zawsze zakochiwałam –
mówiła w Radiu Zet.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.